Suunnistus- ja lenkkiasutilaus

Suunnistus- ja lenkkiasujen tilaukset pyydetään tekemään maaliskuun aikana viimeistään su 28.3. Tuulalle sähköpostitse tuula.a.aho <at> gmail.com.


Asumallit ovat pysyneet samoina, joten seura-aktiiveilla löytyy mallikappaleita ja tietoa myös mitoituksesta, jos esimerkiksi tilattavan koon kanssa on epävarmuutta.


Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

Seuran mestaruushiihdot la 27.3.2021

TULOKSET Järjestämme jälleen parin vuoden tauon jälkeen seuran mestaruushiihdot. Toteutus on vallitsevien kokoontumisrajoitusten vuoksi omatoimisesti toteutettava hiihtotapahtuma, jossa jokainen osall

Jäsenmaksut 2021

Seuran jäsenrekisterissä olleille, joilta löytyy yhteystiedot, on lähetty jäsenmaksut vuoden 2021 osalta. Seuran jäsenmaksu vuonna 2021 on 20 euroa ja alle 16-vuotiaiden osalta 10 euroa. Perhejäsenmak

copyright Alatornion Pirkat ry